הפרוייקט בעיר אורוויל שבמדינת טמיל נדו בדרום הודו הוא, בהרבה מובנים, פרויקט 'הדגל' שלנו. הפרויקט כלל תכנון עירוני-מערכתי מקיף לכלל העיר, דרך תהליך ארוך-טווח של שיתוף בעלי העניין השונים בתכנון העיר. לאחר מחקר מעמיק וראיונות אישיים עם כ-200 אנשי מפתח בעיר, חילקנו את העיר ל-18 סקטורים שונים על פי חלוקה לתשתיות פיסיות, תשתיות חברתיות ותשתיות טבעיות. לכל אחד מ-18 הסקטורים יצרנו קבוצת תכנון שכללה בין 5-8 נציגים מאותו סקטור. כל קבוצה עברה תהליך נפרד של ניתוח הסקטור שלה ובניית חזון אסטרטגי לסקטור. בשלב השני, ערכנו מפגשים בין הסקטורים השונים כדי להבין את נקודות ההשקה ושיתופי פעולה אפשריים בין הסקטורים השונים. בסופו של תהליך, יצרנו תכנית אסטרטגית-מערכתית לכלל העיר, שכללה המלצות לפעולות מיידיות. 
ייחודו של התהליך היה בהבניית פלטפורמה לשיתופי פעולה קונקרטיים בין מגזרים שונים - בתוך כל סקטור ובין הסקטורים השונים - וביישומה בתכנית עירונית-מערכתית ובאסטרטגיות פעולה ותכניות עבודה מפורטות בעלות אימפקט מיידי.

המלצות:
"אני לא מהסס לומר כי אף אחד לא היה מסוגל להגות ולהוציא לפועל פרוייקט בעל אופי כל-כך מורכב אך מאוחד, ולשמר את האנרגיה הגבוהה והדיאלוג המשמעותי לאורך חודשים רבים. עבודתם של בתאל ואלון היא מתנה נפלאה לאורוויל ותגיע רחוק בדרך בה היא תאפשר לנו לנהל את האירגון הפנימי שלנו ולתאם את הקואורדינציה והתקשורת שלנו בצורה יעילה הרבה יותר." (לליט קישור בהטי, מנהל אגף התכנון של אורוויל)
"הפרויקט של אלון ובתאל הוא הדבר הטוב ביותר שקרה לאורוויל מאז הקמתה." (יורגן, יו"ר ועד ההנהלה המרכזי של אורוויל ומנהל חברת פלמירה)